Logo

Rok szkolny 2020/21

Drodzy Rodzice,

trwają przygotowania do nachodzącego roku szkolnego 2020/21. Planujemy wznowić zajęcia nauki pływania na basenie na Rządzu oraz przy ul. Kalinkowej. Czekamy jednak na ostateczne wytyczne odnośnie prowadzenia zajęć. Prosimy o śledzenie na bieżąco naszej strony i profilu na Facebooku. Z wszystkimi naszymi uczniami będziemy kontaktować się w celu ustalenia terminu i godziny zajęć. Jednocześnie zapraszamy do zapisów nowych uczniów poprzez zgłoszenia mailowe lub telefoniczne.

Pozdrawiamy,

Zespół Akademii Pływania Grampus.

Wznawiamy zajęcia i zapisy po awarii basenu na Rzadzu.

W związku z planowanym otwarciem basenu na Rządzu wznawiamy zapisy i zajęcia dla wszystkich grup. Zajęcia rozpoczniemy od 1 października. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 214 882, poprzez formularz kontaktowy na stronie lub w wiadomości na Facebook. Osoby które chodziły w poprzednich latach prosimy o potwierdzanie chęci kontynuowania zajęć i sprawdzanie grafiku.

 

Basen na Rządzu nadal zamknięty

Drodzy Państwo!
Niestety nie mamy najlepszych informacji. Nadal nie wiadomo kiedy rozpocznie i zakończy się remont basenu na Rządzu.  Do końca roku 2017 nie będzie możliwości rozpoczęcia zajęć.

Odezwiemy się po Nowym Roku z nadzieją, że będą to już tylko dobre informacje :)
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji!

Awaria basenu

Drodzy Państwo!

Z uwagi na kolejną awarię na basenie na Rządzu zmuszeni jesteśmy po raz kolejny przenieść rozpoczęcia nauki pływania. frown Mamy nadzieję, że usterka zostanie naprawiona jak najszybciej. O ostatecznym terminie rozpoczęcia zajęć będziemy informować gdy tylko otrzymamy informacje, że z basenem wszystko ok.

Za utrudnienia przepraszamy w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zmiana terminu otwarcia basenu

Rozpoczęcie zajęć nastąpi najwcześniej w poniedziałek 18.09.2017, mamy nadzieję, że to ostateczna zmiana :)

Będziemy tą informację potwierdzać :)

Jednocześnie zapraszamy do zapisów na zajęcia.

© Grampus Akademia Pływania 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: Studio113.pl