Logo

Wstrzymane zajęcia

Niestety w tym tygodniu z powodu zamknięcia basenu zajęcia są dalej wstrzymane. Mamy nadzieję, że już pod koniec tygodnia uda nam się wznowić zajęcia. W związku z tą przymusową przerwą ważność październikowych karnetów zostaje przedłużona. W listopadzie będziemy przepisywać zajęcia ( nie będziemy tego odrabiać) Mamy nadzieję, że wszyscy zdrowi spotkamy się niedługo na basenie a reszta roku minie bez takich niespodzianek.

Wznowienie zajęć

📢Kończymy układać grafik✍️📅, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Z wszystkimi zapisanymi osobami skontaktujemy się 📞do końca tygodnia❗️ Trwają również zapisy do nowych grup. smile

Zajęcia w roku szkolnym 2021/22

Drodzy Rodzice,

trwają przygotowania do nachodzącego roku szkolnego 2021/22. Planujemy wznowić zajęcia nauki pływania na basenie na Rządzu od 13 września. Na basenie przy ul. Kalinkowej nie ma decyzji o otwarciu basenu. Czekamy na ostateczne wytyczne odnośnie prowadzenia zajęć. Prosimy o śledzenie na bieżąco naszej strony i profilu na Facebooku. Z wszystkimi naszymi uczniami i zapisanymi już osobami będziemy kontaktować się w celu ustalenia terminu i godziny zajęć do końca sierpnia. Jednocześnie zapraszamy do zapisów nowych uczniów poprzez zgłoszenia mailowe lub telefoniczne.

Pozdrawiamy,

Zespół Akademii Pływania Grampus.

Zamknięte trybuny

Od dnia 10.03 do odwołania, zgodnie z nowymi wytycznymi opiekunowie podczas zajęć nie mogą przebywać na trybunach i na terenie basenu. Opiekun może pomóc dziecku w przebraniu się przed i po zajęciach, a w czasie zajęć musi być poza obiektem. Prosimy o przychodzenie na zajęcia maksymalnie 10 minut przed zajęciami. 

© Grampus Akademia Pływania 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: Studio113.pl